Cennik i oferta sesji psychoterapeutycznych

Ofertę sesji psychoterapeutycznych kieruję przede wszystkim do osób dorosłych lub w późnym wieku adolescencji. Pomagam osobom, które doświadczają potrzeby zmiany osobistej, zawodowej, mentalnej, duchowej, związkowej.

Katarzyna Mika-Łabuz

Ofertę online kieruję do osób, które z powodu formy pracy, miejsca zamieszkania, częstych podróży lub języka obcego nie mają możliwości uczestniczenia w terapii w gabinecie psychologicznym. Pracuję z osobami polskiego pochodzenia, które mieszkają poza granicami Polski, jak również pomagam liderom międzynarodowych i rodzimych firm w przejściu przez procesy zmian i w pokonywaniu barier. W trakcie sesji online korzystam z programu Skype.
W celu umówienia spotkania lub wstępnej konsultacji proszę o kontakt telefoniczny (+48 605366619) bądź mailowy (psychoterapia@katarzynamika.pl).

Miejsce

Gabinet jest zlokalizowany na ul. Wietora 8/20 na krakowskim Kazimierzu.

Cennik

Ceny dotyczą 50-minutowej konsultacji online lub spotkania:
100 PLN
30 USD
25 Euro

Forma

Opłatę pobieram z góry w formie przelewu bankowego. Możliwa jest płatność przez PayPal. Proszę o przesłanie potwierdzenia bankowego na dzień przed sesją na adres email w formie pdf lub zrzutu ekanu (Alt+PrtScr). Brak opłaty oznacza rezygnację z sesji.

Dane do przelewu

Katarzyna Mika-Łabuz
Bank Zachodni WBK
76 1090 2053 0000 0001 0773 2866
Dla przelewu zagranicznego kod SWIFT: WBKPPLPP