Model pracy

Jestem doświadczonym psychologiem i psychoterapeutą specjalizującym się w terapii indywidualnej.

W swojej pracy wykorzystuję model psychoterapii psychodynamicznej. Pomagam osobom, które potrzebują zmiany emocjonalnej, zawodowej, mentalnej, duchowej czy związkowej. Pracuję głównie indywidualnie. Celem psychoterapii jest dla mnie zwiększenie świadomości pacjenta. W efekcie czego, na skutek świadomej decyzji, podejmujemy wspólną pracę, aby zastąpić niekorzystne mechanizmy pacjenta zdrowymi i dojrzalszymi.
Aktualnie pracuję online przy użyciu programu Skype z opcją wideo. Serdecznie zapraszam do zapisów na wizyty. Telefon kontaktowy: +48605366619; email: psychoterapia@katarzynamika.pl.

Edukacja

W toku edukacji uzyskałam tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim. W styczniu 2019 roku obroniłam pracę doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

2010-2014 - Studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu oceny psychologicznej i psychiatrycznej.
2008-2012 - Podyplomowa Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
2007 - Stypendium Erasmus, z zakresu Psychologii na Uniwersytecie LUMSA w Rzymie, (program wymiany studenckiej z UE).
2004-2009 - Mgr Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, ze specjalizacją w obszarze neuropsychologii oraz nowoczesnych form zarządzania. Tytuł pracy mgr: „Total Participation Management: Toward psychological determinants of subjective well-being at work“.

Doswiadczenie zawodowe

W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowałam z licznymi ośrodkami i instytucjami, odbywając także staże w placówkach klinicznych.

od 2019 - Psychoterapeuta w Berlinie.
od 2015 - Psychoterapeuta w gabinecie prywatnym oraz w Centrum Psychoterapii i Seksuologii „Empatia“ w Krakowie.
od 2014 - Psycholog online za pośrednictwem strony www.katarzynamika.pl.
2014-2018 - Psycholog w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym im. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Rabie Wyżnej.
2010-2014 - Psychoterapeuta w Centrum psychoterapeutycznym „Po Zmianę“ w Warszawie.
2010-2014 - Psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta w Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w Szpitalu Nowowiejskim, Warszawa); Psycholog-konsultant w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w Szpitalu Dzieciątka Jezus, Warszawa).
2010-2014 - Wykładowca akademicki i badacz-naukowiec na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu kontaktu z klientem oraz diagnozy psychologicznej.