O mnie

Model pracy

Jestem doświadczonym psychologiem i psychoterapeutą specjalizującym się w terapii indywidualnej.

W swojej pracy wykorzystuję model psychoterapii psychodynamicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomagam osobom, które potrzebują zmiany emocjonalnej, zawodowej, mentalnej, duchowej czy związkowej. Pracuję głównie indywidualnie. Celem psychoterapii jest dla mnie zwiększenie świadomości pacjenta. W efekcie czego, na skutek świadomej decyzji, podejmujemy z pacjentem wspólną pracę, aby zastąpić niekorzystne mechanizmy pacjenta zdrowymi i dojrzalszymi.

Aktualnie pracuję online przy użyciu programu Skype z opcją wideo. Serdecznie zapraszam do zapisów na wizyty. Telefon kontaktowy: +48605366619; email: psychoterapia@katarzynamika.pl.

Edukacja

W toku edukacji uzyskałam tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim. W styczniu 2019 roku obroniłam pracę doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

2010-2014 – Studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu oceny psychologicznej i psychiatrycznej.

2008-2012 – Podyplomowa Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

2007 – Stypendium Erasmus, z zakresu Psychologii na Uniwersytecie LUMSA w Rzymie, (program wymiany studenckiej z UE).

2004-2009 – Mgr Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, ze specjalizacją w obszarze neuropsychologii oraz nowoczesnych form zarządzania. Tytuł pracy mgr: „Total Participation Management: Toward psychological determinants of subjective well-being at work“.

Doświadczenie zawodowe

W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowałam z licznymi ośrodkami i instytucjami, odbywając także staże w placówkach klinicznych.

od 2019 – Psychoterapeuta w Berlinie.

od 2015 – Psychoterapeuta w gabinecie prywatnym oraz w Centrum Psychoterapii i Seksuologii „Empatia“ w Krakowie.

od 2014 – Psycholog online.

2014-2018 – Psycholog w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym im. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Rabie Wyżnej.

2010-2014 – Psychoterapeuta w Centrum psychoterapeutycznym „Po Zmianę“ w Warszawie.

2010-2014 – Psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta w Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w Szpitalu Nowowiejskim, Warszawa); Psycholog-konsultant w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w Szpitalu Dzieciątka Jezus, Warszawa).

2010-2014 – Wykładowca akademicki i badacz-naukowiec na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu kontaktu z klientem oraz diagnozy psychologicznej.